wtorek, 18 marca 2014

Co robiłam w Kielcach ? Byłam na otwarciu showroomu -relacja....

W ostatnią sobotę ( w dzień kobiet :) ) miałam przyjemność uczestniczenia w otwarciu sklepu z meblami z drewna i dizajnerskimi meblami-Hazel Design.

Sklep mieści się w Kielcach przy ul.Okrzei 64.
Salon Hazel Design jest kolejnym krokiem ewoluowania firmy Hazel Wood.Widziałam wcześniej wyroby firmy Hazel Wood- i jestem nimi zachwycona :) Meble porządnie zrobione ,z dbałością o szczegóły.Firma ta potrafi zrobić chyba wszystko :)Właścicielka nie boi się nietypowych rozwiązań ani niestandardowych połączeń.Do tej pory specjalizowała się w produkcji mebli z drewna.Robili stoły,szafy,szafki,witryny,konsolki i wszystko czego dusza zapragnie :D.Firma z pełnym sukcesem wbiła się w rynek mebli drewnianych,nie bojąc się pójśc krok dalej. Salon Hazel Design poszerzył ofertę o dizajnerskie krzesła (inspirowane ;)) ,niesamowite oświetlenie,eleganckie lustra i kanapy.

Zresztą-zobaczcie sami :
Właścicielka firmy jest przesympatyczną osobą.Jestem pewna,że osiągnie zawodowy sukces.Wszystko co robi-wykonuje z pasją,ma gust i umiejętności organizacyjne.Jestem pewna,że o "Tej Pani" i jej meblowych realizacjach -jeszcze usłyszymy :)
Olga-sukces murowany !
Trzymam kciuki :)
Olga Kubacka-właścicielka Hazel Wood i Hazel Design we własnej osobie :) :
W dzień otwarcia salon odwiedziło mnóstwo osób- w większości twarzy widziałam zachwycenie.
Byłam tam i ja :)
Oraz nasze babskie grono wsparcia!
Wspólna fotka:
Nie muszę dodawać,że to był fantastyczny dzień! TAKIM gronie nie mogło być inaczej ;) Gadaniu,ploteczkom i żartom nie było końca - dzięki dziewczyny :* To był niezapomniany "Dzień Kobiet" -w kalendarzu i w przenośni....

I na koniec bonus :).
Plakat z rewelacyjnym przesłaniem :

2 komentarze:

 1. Ale fajny dzień miałaś, miłe towarzystwo, piękne otoczenie. Te krzesła...cudo:) Zazdroszczę przygody ;) Jak kiedyś odwiedzę Kielce, będę pamiętała o tym miejscu:)

  pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam-super się bawiłam :)
  To był niezapomniany dzień kobiet :)
  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń